reštaurácia ...

... má štandardnú kapacitu 109 miest pre hostí v reštaurácii a 54 miest na terase.
... 15 členný kolektív reštaurácie Vám denne zaistí lahodné jedlá na objednávku v širokej ponuke z výberu jedálného lístka, vždy z najčerstvejších surovín.
... k chutným jedlám ponúkame maďarské Tokajské a slovenské vína podľa ponuky.

V prípade dobrého počasia Vás pozývame na terasu na chladené čapované pivo alebo kofolu, ako aj na špeciality kuchyne.

Naše naj z menu:
Okrem denného menu máme v ponuke samozrejme aj jedlá na objednávku, kde je čakacia doba asi 20 minút. Tu si viete vybrať a ochutnať okrem iných aj tieto jedlá:
Vyprážaný bravčový rezeň „Dubák“ Vám pripravíme vyprážaním v troj-obale z bravčového karé, plátku šunky , plátku syra, oravskej slaninky a dubákov. Váha mäsa je 150 gramov v surovom stave, čo zaručí Vaše nasýtenie a čerstvé ingrediencie príjemnú chuť a celkovo príjemný gurmánsky zážitok.
Misa „Dubky“ Je pripravovaná z bravčového karé, kuracích pŕs, bravčovej pečene, leča, syra a šampiňónov. Jedlo je pripravené na prírodný spôsob. 250 gramová porcia mäsa iste postačí aj pre náročnejších jedákov.

Našu ponuku jedál sme rozšírili o tvarohový závin na vanilkovej zmrzline, grilované kuracie krídelka, pečené bravčové koleno a pečené bravčové rebierka. Neoddeliteľnú súčasť našej ponuky jedál tvorí aj držková polievka, vychýrená v celom okolí a ešte aj ďalej.

Ubytovanie Reštaurácia Spoločenské akcie